+420 775 010 770 info@emi-tech.cz

O NÁS

S námi je to sázka na jistotu.

20 LET ZKUŠENOSTÍ 

O NÁS

Naše společnost nabízí zakázkovou výrobu z plechu. Plníme zakázky pro velké firmy, ale i živnostníky a soukromé osoby. Nezaměřujeme se pouze na velkoodběratele, každý zákazník je pro nás důležitý.  Proto v našich referencích naleznete sériovou výrobu z plechu pro přední české společnosti, ale také kusovou výrobu pro soukromníky v podobě grilů, udíren, prvků střechy a mnoho dalšího.

Nebráníme se žádné výzvě.   Nabízíme Vám profesionální přístup v podobě špičkového týmu konstruktérů a obchodního oddělení, které je tu jen pro Vás.

Dokážeme z plechu vyrobit prakticky cokoliv. Za rozumné peníze a na míru. To je naše heslo. Našim zákazníkům nabízíme : stříhání plechuohýbání plechuděrování plechuvysekávání plechusvařování plechupájení plechuzámečnické prácenávrh zakázky z plechu ve 3D .

ÚSPĚŠNĚ DOKONČENÝCH ZAKÁZEK

SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Využijte naše služby a staňte se dalším spokojeným zákazníkem.

TUN VYUŽITÉHO MATERÁLU

NAŠE VYBAVENÍ

VYSEKÁVACÍ LIS

Vysekávání je díky jeho univerzálnosti jednou z nejrozšířenějších metod zpracování plechu. Kromě vysekávání otvorů a vnějších kontur je možné i tváření závitů, ohýbání a odjehlování hran.

OHRAŇOVACÍ LIS

Ohraňovací lis je druh tvářecího stroje pro zpracování plechu. Ohraňovací lisy jsou převážně poháněny hydraulicky a vyznačují se vyššími lisovacími sílami a většími délkami lisovaných dílů. Využívají se na náročnější ohyby na které by ohýbačky již nestačily.

OHÝBAČKA PLECHŮ

Pracovní rozměr 3000 mm.0 mm do 1,5 mm tloušťky pozink + ocelový plech. 0 mm do 0,8 mm nerez (1,5 mm maximálně délka 1250 mm).

 

HYDRAULICKÉ NŮŽKY

Hydraulické tabulové nůžky jsou určené ke stříhání materiálů.

Pracovní rozměr 4000 x 1000 mm. 0 mm do 2,5 mm tloušťky pozink + ocelový plech. 0 mm do 1 mm tloušťky nerez (1,5 mm nerez maximální délka střihu 2000 mm)

RUČNÍ BODOVACÍ KLEŠTĚ

 Kleště jsou vhodné pro bodování slabých plechů do maximální tloušťky  2,5mm a kulatiny do Ø 6 + 6mm.

ODPOROVÁ SVÁŘEČKA

Spojované materiály jsou k sobě přimáčknuty dvěma elektrodami jimiž zároveň prochází elektrický proud.Bodové svařování se používá na výrobu přeplátovaných spojů dílců z tenkého plechu.

SVAŘOVACÍ AUTOMAT

Svařovací automat na podélné sváry svařuje  materiály o tloušťce plechu od 0,3 mm do 1,5 mm, a sice ve třech délkách – 600 mm, 1100 mm nebo 1300 mm. Nejčastější použití ve vzduchotechnice.

SVÁŘECÍ ZAŘÍZENÍ

Naše společnost nabízí nejrozšířenější druhy svařování. Svařování v ochranné atmosféře technologií MIG/MAG, TIG. Bodové odporové svařování.