Při poskytování služeb nám pomáhají cookies.Od 25.5.2018 vešla v platnost novinka ohledně osobních údajů GDPR. Veškeré informace najdete ve všeobecných podmínkách. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. 

               

 Každého z Vás odměníme.

Využijte našeho BONUS PROGRAMU. Jelikož si každého našeho zákazníka nesmírně Vážíme a chceme ho za každý nákup odměnit,vytvořili jsme speciální program pro každého z Vás. U nás získáte za každý nákup určitý počet bodů,které si následně můžete proměnit na slevový kupón a poté využít k dalšímu nákupu,nebo si body sbírat a poté využít k nákupu zboží. Je to jen na Vás, jak našeho programu využijete. Za každých 20 Kč v objednávce získáváte 1 věrnostní bod. 1bod =0,20 Kč. Body se Vám na účet připíší v momentě ,kdy uplyne 14 denní lhůta na vrácení zboží. Proto neváhejte a vyberte si motorový olej pro Vašeho miláčka.

Jednoduše si to ukážeme na příkladu koupi Motorového oleje :

Zakoupili jste u nás motorový olej ORLEN-OIL Platinum Classic 10W-40 60l ,který stojí 3499,- . Za nákup jste nasbírali 174 bodů a vzhledem k tomu ,že 1 bod se rovná 0,20 Kč,tak se Vám na bonusový účet připisuje 34,80 Kč. 

Každým nákupem se Vám na účtě hromadí peníze,které můžete využít.

Proto neváhejte a nakupujte,rádi Vás odměníme za věrnost.