Při poskytování služeb nám pomáhají cookies.Od 25.5.2018 vešla v platnost novinka ohledně osobních údajů GDPR. Veškeré informace najdete ve všeobecných podmínkách. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. 

Druhy dopravy veřejnými přepravci pro Vámi vybraný motorový olej, do 60l balení.

Osobní odběr

Objednávku motorového oleje je možné vyzvednout tentýž den za předpokladu, že objednané zboží je skladem. V ostatních případech vás budeme informovat. Objednávky lze vyzvedávat "Po-Pá 10:00 -19:00", mimo tuto dobu po dohodě.

Zboží doručováno přepravní balíkovou firmou DPD.

Poštovné, pokud nebude uvedeno jinak, je účtováno ve výši 90,- Kč s DPH.
Cena přepravy zahrnuje možnost večerního doručení (volitelně) a telefonické kontaktování zákazníka, pro případnou změnu doby či místa doručení.
U některých obzvláště neskladných, těžkých nebo jinak špatně přepravitelných výrobků může být cena přepravy zvýšena. Cena za přepravu se zobrazuje ihned po výběru způsoby dopravy.
Reklamace zásilky je možná do 3 dní od doručení, za předpokladu, že poškození nebylo zřejmé při předání!

Zboží doručováno Českou poštou – Obchodní balík

Poštovné, pokud nebude uvedeno jinak, je účtováno ve výši 149,- Kč s DPH.
Cena nezahrnuje žádné další služby, protože je Česká pošta nenabízí. Pokud nebude objednávající zastižen, obdrží do schránky oznámení o doručení zásilky. Zásilku si může vyzvednout na uvedené poště nebo požádat o opětovné doručení. U těchto zásilek není možná jakákoliv komunikace s dopravcem a nemáme žádnou možnost zásilku ovlivňovat či podrobně sledovat. Maximální hmotnost jednoho balíku je pouze 1 kg.
U některých obzvláště neskladných, těžkých nebo jinak špatně přepravitelných výrobků může být cena přepravy zvýšena. Cena za přepravu se zobrazuje ihned po výběru způsoby dopravy. Reklamace zásilky je možná pouze u převzetí!

Česká pošta - Balík Do ruky

Poštovné,pokud nebude uvedeno jinak,je účtováno ve výši 149,- Kč s DPH.Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR od potvrzení odeslání objednávky, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu pro Váš Balík Do ruky, v průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou nebo uložení na poště bez pokusu o doručení nebo uložení na jiné ukládací poště a nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

POZOR! Pokud je balík viditelně poškozen nebo je-li porušena ochranná páska, uplatněte reklamaci přímo u přepravce. Za škody vzniklé při přepravě nenese dodavatel odpovědnost.
Zásilka je obvykle doručena do druhého dne od odeslání. O odeslání je zákazník informován e-mailem.

 

Druhy dopravy veřejnými přepravci pro Vámi vybraný motorový olej 60L- 205L

Přepravu zásilek nad 60L přepravujeme dopravní společností GEIS, cena dopravy je jednotná a to 499,- s DPH.

PLATBA


V našem E-SHOPU si můžete vybrat ze 4 nejpoužívanějších typů plateb.

Platba dobírkou: 
Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese. Dobírečné činí 49,- včetně DPH.

Platba hotově:

Zboží zaplatíte na naší pobočce

Bankovním převodem(platba předem):

Při objednávce Vám zašleme bankovní spojení. Po připsání na účet Vám bude zboží odesláno

Platba platební kartou Paypal: DOPORUČUJEME!!!!

Zabezpečená forma platby přes systém Paypal - Vaše peníze jsou vždy v bezpečí.