Při poskytování služeb nám pomáhají cookies.Od 25.5.2018 vešla v platnost novinka ohledně osobních údajů GDPR. Veškeré informace najdete ve všeobecných podmínkách. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. 

Nejprodávanější produkty

Výrobci

Slevy

Seznam produktů výrobce FUCHS

NORMY KVALITY V NĚMECKÉM AUTOMOBILOVÉM PRŮMYSLU JSOU TY NEJPŘÍSNĚJŠÍ NA SVĚTĚ. FUCHS SPLŇUJE A PŘEKRAČUJE TYTO NORMY.

NA TO SE MŮŽETE SPOLEHNOUT

                                    fuchs

FUCHS


                                                                                      


Koncern FUCHS byl založen v roce 1931 a je největším nezávislým výrobcem maziv na světě. FUCHS se specializuje a koncentruje výhradně na maziva a dosál vynikajícho postavení na čele světového výzkumu a vývoje technologií v této oblasti.


FUCHS je v oblasti energeticky úsporných a k životnímu prostředí příznivých maziv na světové špičce. Díky této specializaci je schopen dodat komplexní sortiment maziv pro prakticky veškeré aplikace.


FUCHS se vyznačuje globální působností. Více než 50 dceřinných společností vytváří hustou síť mazivářského know-how spolu s účinnou distribucí maziv a služeb po celém světě.


Kdykoliv a kdekoliv sjíždí z montážní linky ,nákladní či dodávková automobil,stavební stroj nebo traktor,bylo při jeho výrobě použito přinejmenším jednoho z maziv FUCHS. Jako partner při vývoji a dodavatel výrobců vozidel má FUCHS také výbornou pozici v rámci mezinárodního automobilového průmyslu.


Samožřejmostí je mnohačetné ocenění zákazníky po celém světě.


FUCHS je významným partnerem německého automobilového průmyslu v oblasti prvních náplní,vyvinul novou technologii motorových olejů,která zajišťuje dlouhodobé výkonnostní rezervy.


To znamená: Snadnější starty,menší opotřebení a nižší spotřeba paliva,také spotřeba oleje je výrazně menší.


Jako významný partner německého automobilového průmyslu,FUCHS udává krok v olbasti špičkové výkonnosti produktů. K zajištění spolehlivého provozu motorů,které jsou neustále vyvíjeny a vylepšovány,je zapotřebí využívat toho naprosto nejlepšího z technologie motorových olejů. Jeden příklad: TITAN GT1 je motorový olej třídy SAE 0W-20,šetřící palivo a bez obsahu hliníku-jediný svého druhu na světě.


Ovšem nejen spolehlivost a inovace jsou tím,co se počítá: Špičkové motorové oleje TITAN také zaručují pokles provozních nákladů díky snížení spotřeby paliva i oleje a také tím,že umožňují nejdelší možné intervaly výměn olejů. Každý,kdo musel předčasně měnit katalyzátor nebo filtr pevných částic ve výfuku ví,že kvalita motorového oleje má velký vliv na životnost těchto součástí. 


NORMY KVALITY V NĚMECKÉM AUTOMOBILOVÉM PRŮMYSLU JSOU TY NEJPŘÍSNĚJŠÍ NA SVĚTĚ. FUCHS SPLŇUJE A PŘEKRAČUJE TYTO NORMY.


NA TO SE MŮŽETE SPOLEHNOUT

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 52 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 52 položek